Latvijas Jauniešu galvaspilsēta 2025

Konkursa “Latvijas Jauniešu galvaspilsēta 2025” mērķis ir noteikt vienu pašvaldību vai divu pašvaldību apvienību, kas 2025. gadā uzņemsies pildīt Latvijas Jauniešu galvaspilsētas lomu. Konkurss tiek organizēts ar mērķi popularizēt  darbu ar jaunatni pašvaldību vidū, stiprināt pašvaldību sadarbību jaunatnes jomā, labo prakšu un pieredzes apmaiņu, turpināt iedibinātās tradīcijas darbā ar jaunatni, kā arī paaugstināt darbā ar jaunatni iesaistīto personu, pašvaldību un organizāciju, kas organizē darbu ar jaunatni, prestižu un veicināt jauniešu līdzdalību un iesaistīšanos sabiedriskajos procesos.

Konkursa pieteikumu iesniegšanas termiņš ir 28. jūnijs, un tas norisināsies divās kārtās - pirmajā kārtā iesniegumus izvērtēs konkursa komisija, savukārt otrajā kārtā no 19. - 28. jūlijam notiks desmit dienu publiskais balsojums sabiedrisko mediju portālā www.lsm.lv. Konkursa uzvarētāji tiks paziņoti 12. augustā jauniešu iespēju festivālā “Kopums” Līvānos, Latvijas Jauniešu galvaspilsētā 2024 – Līvānu novadā. 

 

!!! Interneta pārlūka Google Chrome lietotajiem var būt bloķēta automātiska lejupielāde. Lai lejupielādētu 1. un 2. pielikumu Google Chrome pārlūkā, nepieciešams izvēlēties saites adresi ar labo peles pogu, kopēt to (copy link address) un ielīmēt to jaunā adreses joslā (new tab) un nospiest enter

Konkursa nolikums.

1. pielikums "Konkursa “Latvijas Jauniešu galvaspilsēta” pieteikuma veidlapa".

2. pielikums Konkursa “Latvijas Jauniešu galvaspilsēta” pretendenta raksturojuma veidlapa.

3. pielikums Konkursa “Latvijas Jauniešu galvaspilsēta” pretendentu pieteikumu vērtēšanas kritēriji.

Piesakies jaunumiem
The subscriber's email address.

IESAISTIES.

APMEKLĒ.

PASTĀSTI.

Valsts jaunatnes programma Izglītības un zinātnes ministrija

LR Izglītības un zinātnes ministrija
Politikas iniciatīvu un attīstības departaments
Vaļņu iela 2, Rīga, LV-1050
jaunatneslietas@izm.gov.lv

SOFTIKOM