Jauniešu galvaspilsēta
Dalīties:
Share icon

Aicina pieteikties jauniešu iespēju festivālam “KOPUMS”

.

12. augustā no plkst. 13.00 Latvijas Jauniešu galvaspilsētā 2024 - Līvānu novadā notiks jauniešu iespēju festivāls “Kopums”. Aicinām jauniešus, darbā ar jaunatni iesaistītos un citus interesentus satikties Līvānu pussalā (Domes iela 1, Līvāni, LV-5316), lai atzīmētu Starptautisko jaunatnes dienu kopā. Kā ierasts festivālā notiks daudz un dažādas aktivitātes, kā arī tiks noskaidrota 2025. gada Latvijas jauniešu galvaspilsēta! Festivāls sāksies plkst. 13:00 un ilgs visas dienas garumā, noslēdzoties ar diskotēku līdz 23:00.

Organizācijas, pašvaldības vai valsts institūcijas aicinātas pieteik savas aktivitātes šeit.

Pašvaldību delegācijas aicinātas aizpildīt anketu šeit.  

Vairāk informācijas par programmu un iespējām jauniešu iespēju festivālā „KOPUMS” vēl sekos un to būs iespējams uzzināt sociālajos tīklos -  Facebook MJIC “Kvartāls” vai festivāla “Kopums” Instagram profilā (@festivals.kopums).

 

Jautājumu vai neskaidrību gadījumā sazināties ar Līvānu novada MJC "Kvartāls" vadītāju Mariju Driksnu, raksti@kvartals.lv, 28931944

 

Festivāls tiek īstenots Izglītības un zinātnes ministrijas Jaunatnes politikas valsts programmas 2024.-2026. gadam valsts budžeta finansējuma ietvaros un ar Līvānu novada pašvaldības līdzfinansējumu.

Atpakaļ
Piesakies jaunumiem
The subscriber's email address.

IESAISTIES.

APMEKLĒ.

PASTĀSTI.

Valsts jaunatnes programma Izglītības un zinātnes ministrija

LR Izglītības un zinātnes ministrija
Politikas iniciatīvu un attīstības departaments
Vaļņu iela 2, Rīga, LV-1050
jaunatneslietas@izm.gov.lv

SOFTIKOM