Jauniešu galvaspilsēta
Dalīties:
Share icon

Forums "Izglītojošās spēles jauniešu pašizaugsmei"

.

Forums "Izglītojošās spēles jauniešu pašizaugsmei" notiks 2024. gada 30. jūlijā Līvānos, Latvijas jauniešu galvaspilsētu 2024. Forumā aicināti gan jaunieši un jaunatnes darbinieki, gan jauniešu centru un biznesa inkubatoru pārstāvji, karjeras konsultanti,pedagogi un jebkura jauniešu atbalsta persona.

Foruma laikā būs iespēja tikties ar projekta īstenotājām biedrībām “Sava kabata” un “Izglītojošo spēļu un metožu asociācija” no Latvijas, “Women Do Business” no Krētas, Grieķijas, tuvāk iepazīties ar projekta “LIFE’s CARDS” aktivitātēs iesaistītājiem jauniešiem, izspēlēt jauno spēli praktiski (katram novadam bez maksas saņemot arī vienu spēles komplektu!), gan arī iepazīties ar Latvijā radīto izglītojošo spēļu izstrādātājiem Uzvedība.lv, 52 pakāpieni, Stāstu stāstiem, IdeA, MeYou.One.

Dalība pasākumā bez maksas. Reģistrēšanās šeit

Programma.

 

Pasākums notiek Latvijas jauniešu galvaspilsēta 2024 - Līvānu novads ietvaros. Konkursa “Latvijas Jauniešu galvaspilsēta" mērķis ir popularizēt darbu ar jaunatni pašvaldību vidū un tā nozīmi sabiedrībā, stiprināt pašvaldību sadarbību jaunatnes jomā, labo prakšu un pieredzes apmaiņu, turpināt iedibinātās tradīcijas darbā ar jaunatni; kā arī paaugstināt darbā ar jaunatni iesaistīto personu, pašvaldību un organizāciju, kas organizē darbu ar jaunatni, prestižu un veicinātu jauniešu līdzdalību un iesaistīšanos sabiedriskajos procesos.

Atpakaļ
Piesakies jaunumiem
The subscriber's email address.

IESAISTIES.

APMEKLĒ.

PASTĀSTI.

Valsts jaunatnes programma Izglītības un zinātnes ministrija

LR Izglītības un zinātnes ministrija
Politikas iniciatīvu un attīstības departaments
Vaļņu iela 2, Rīga, LV-1050
jaunatneslietas@izm.gov.lv

SOFTIKOM