Eiropas Jaunatnes dialogs
Dalīties:
Share icon

Latvijas jaunieši piedalīsies Eiropas Jaunatnes konferencē Spānijā

.

No 1.- 4. oktobrim Alikantē, Spānijā notiks Eiropas Jaunatnes konference. Šī ir pirmā Eiropas Jaunatnes dialoga (EJD) 10. cikla konference.

No 2023. gada jūlija līdz 2024. gada decembrim ir iesācies EJD 10. cikls Spānijas, Beļģijas un Ungārijas prezidentūru trio ietvaros. Cikla tematiskais ietvars ir «Iekļaujoša sabiedrība» (Eiropas jaunatnes mērķis Nr.3) un tā moto “Mums ir vajadzīgi jaunieši”.

Konferences mērķis ir identificēt jauniešu iekļaušanas barjeras un atbalsta mehānismus, iekļauties 10. cikla konsultāciju posmā, uzsākt dialogu ar lēmumu pieņēmējiem, dalīties pieredzē ar iekļaušanas ekspertiem, kā arī atzīmēt 10 gadus kopš notiek Eiropas Jaunatnes dialoga (iepriekš Strukturētā dialoga) aktivitātes.

Latvijas delegāciju pārstāvēs Izglītības un zinātnes ministrijas projekta "Eiropas Jaunatnes dialoga īstenošana Latvijā 2022-2024" koordinatore R. Mencendorfa, Labklājības ministrijas Bērnu un ģimenes politikas departamenta vecākā eksperte Alise Ramane un jaunieši - Eiropas Jaunatnes dialoga vēstnieces L. Vilciņa un Č. Gerika, kā arī Latvijas Jaunatnes padomes valdes locekle R. Lāce.

Izglītības un zinātnes ministrijas projekts "Eiropas Jaunatnes dialoga īstenošana Latvijā 2022-2024" tiek līdzfinansēts no Eiropas Komisijas. Vairāk par Eiropas Jaunatnes dialogu šeit.

EK.png

Atpakaļ
Piesakies jaunumiem
The subscriber's email address.

IESAISTIES.

APMEKLĒ.

PASTĀSTI.

Valsts jaunatnes programma Izglītības un zinātnes ministrija

LR Izglītības un zinātnes ministrija
Politikas iniciatīvu un attīstības departaments
Vaļņu iela 2, Rīga, LV-1050
jaunatneslietas@izm.gov.lv

SOFTIKOM