IZM Jaunatnes lietas
Dalīties:
Share icon

Liepājā notiks starptautiska konference “Darba ar jaunatni tendences un pārvērtības”

.

2023. gada 14. septembrī plkst. 12:00 koncertzālē "Lielais dzintars" Liepājā norisināsies vērienīga starptautiska konference “Darba ar jaunatni tendences un pārvērtības” ("Trends and Transformations of Youth Work") , kuru organizē viena no aktīvākajām jauniešu organizācijām Latvijā -  “Attīstības platforma YOU+”.

Konferences laikā tiks meklētas atbildes uz tādiem jautājumiem kā - Kas ir jauniešu mentorings? Kas ir jauniešu vienas pieturas aģentūra? Kādas ir vienas no labākajām un jaunākajām jaunatnes jomas metodikām Eiropā? Cik vienkārši vai sarežģīti ir ieviest inovācijas jaunatnes jomā savās organizācijās un pašvaldībās?


Konference sniedz unikālu iespēju iesaistīties un gūt ieskatu no jaunatnes ekspertiem no Latvijas, Lietuvas un Gruzijas. Dalībniekiem būs iespēja iepazīties ar inovatīviem metodiskajiem materiāliem, kā arī apgūt zināšanas no vairāku jomu profesionāļiem kā Marius Ulozas, Lietuvas Politikas pētījumu un analīzes institūta direktora, Nerijus Miginis, Lietuvas Republikas Jaunatnes lietu aģentūras Jaunatnes darba padomes priekšsēdētāja, Gunāra Ansiņa, Liepājas valstspilsētas pašvaldības domes priekšsēdētājs u.c. speciālistiem. Konferences atklāšanas paneļdiskusijā piedalīsies arī Izglītības un zinātnes ministrijas, Politikas iniciatīvu un attīstības departamenta Eiropas Jaunatnes dialoga projektu koordinatore Renāte Mencendorfa.

Konferences programma (angļu valodā) šeit.


Konference notiks angļu valodā un dalība tajā ir bezmaksas, taču nepieciešama iepriekšēja reģistrācija  šeit.


Konference tiek organizēta “Attīstības platforma YOU+” projekta “Youth One Stop Agency 2.0.” ietvaros, kura tiek finansēts ar Eiropas Komisijas programmas “Erasmus+:Jaunatne darbībā” atbalstu.

Atpakaļ
Piesakies jaunumiem
The subscriber's email address.

IESAISTIES.

APMEKLĒ.

PASTĀSTI.

Valsts jaunatnes programma Izglītības un zinātnes ministrija

LR Izglītības un zinātnes ministrija
Politikas iniciatīvu un attīstības departaments
Vaļņu iela 2, Rīga, LV-1050
jaunatneslietas@izm.gov.lv

SOFTIKOM