IZM Jaunatnes lietas
Dalīties:
Share icon

Notiks Jaunatnes konsultatīvās padomes sēde

.

Pirmā Jaunatnes konsultatīvās padomes sēde norisināsies šī gada 11. oktobrī no plkst. 15:00 līdz plkst. 17:00 Izglītības un zinātnes ministrijā

Sēdes darba kārtībā:

  1. Sēdes atklāšana, iepazīšanās un darba kārtības apstiprināšana, Izglītības un zinātnes ministre Anda Čakša.
  2. Jaunatnes konsultatīvās padomes priekšsēdētāja vietnieka ievēlēšana.
  3. Jaunatnes politikas un darba ar jaunatni monitoringa koncepcija, ziņo koncepcijas izstrādātāja, personu apvienības Latvijas Kultūras akadēmija, SIA R.Education un Biedrība „NEXT” pārstāves Anda Laķe un Sintija Lase.
  4. ES Atveseļošanas un noturības mehānisma investīciju pasākumā „Digitālās prasmes iedzīvotājiem t.sk. jauniešiem” plānotās aktivitātes jauniešiem, ziņo Izglītības un zinātnes ministrijas Politikas iniciatīvu un attīstības departamenta projektu koordinatore Marija Vlasenko.
  5. Citi jautājumi.

Izglītības un zinātnes ministrija š.g. aprīlī izsludināja publisko uzsaukumu Jaunatnes konsultatīvās padomes locekļu vietām organizācijām no jaunatnes organizāciju saraksta, pārējos padomes locekļus nosaka padomes nolikums. Padomes mērķis ir veicināt jauniešu līdzdalību lēmumu pieņemšanā un sabiedriskajā dzīvē, izstrādājot un īstenojot saskaņotu jaunatnes politiku. Padomes locekļu pilnvaru termiņš ir divi gadi. 

Atpakaļ
Piesakies jaunumiem
The subscriber's email address.

IESAISTIES.

APMEKLĒ.

PASTĀSTI.

Valsts jaunatnes programma Izglītības un zinātnes ministrija

LR Izglītības un zinātnes ministrija
Politikas iniciatīvu un attīstības departaments
Vaļņu iela 2, Rīga, LV-1050
jaunatneslietas@izm.gov.lv

SOFTIKOM