IZM Jaunatnes lietas
Dalīties:
Share icon

Notiks Jaunatnes konsultatīvās padomes sēde

.

2024. gada 15. februārī Izglītības un zinātnes ministrijā notiks Jaunatnes konsultatīvās padomes sēde. 

Sēdes darba kārtībā - Brīvprātīgā darba likums, Vienots kvalitātes ietvars darbam ar jaunatni pašvaldībās un citi jautājumi.

Interesenti dalībai Jaunatnes konsultatīvās padomes sēdē var pieteikties līdz 09.02.2024., rakstot uz davids.garsva@izm.gov.lv.

Jaunatnes konsultatīvās padomes sastāvu veido Jaunatnes konsultatīvās padomes priekšsēdētāja A. Čakša, pārstāvji no Izglītības un zinātnes ministrijas, Labklājības ministrijas, Kultūras ministrijas, Veselības ministrijas, Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras, Valsts izglītības satura centra, kā arī nevalstisko organizāciju pārstāvji no jaunatnes organizācijām - „Latvijas Jaunatnes padome”, “Streetbasket”, “Latvijas skautu un gaidu centrālā organizācija”, “Klubs “Māja” – jaunatne vienotai Eiropai”, “Latvijas Mazpulki”, “Piedzīvojuma Gars”, “Creative Minds for Culture”, “Kuldīgas jauniešu biedrība Kaktuss”, “Jauniešu centrs “Dari Vari”, “Mums pieder pasaule”, “Jauniešu organizācija “Nītaureņi”, kā arī citu nevalstisko organizāciju pārstāvji - „Latvijas Darba devēju konfederācija”, “Latvijas Studentu apvienība”,  "Latvijas Lielo pilsētu asociācija", Latvijas Brīvo arodbiedrību savienība un “Latvijas Pašvaldību savienība”. Padomes darbības termiņš ir divi gadi.

Atpakaļ
Piesakies jaunumiem
The subscriber's email address.

IESAISTIES.

APMEKLĒ.

PASTĀSTI.

Valsts jaunatnes programma Izglītības un zinātnes ministrija

LR Izglītības un zinātnes ministrija
Politikas iniciatīvu un attīstības departaments
Vaļņu iela 2, Rīga, LV-1050
jaunatneslietas@izm.gov.lv

SOFTIKOM