Eiropas Jaunatnes dialogs
Dalīties:
Share icon

Notiks Kurzemes jauniešu domju saliedēšanās

.

25. februārī Saldus jauniešu māja notiks Kurzemes jauniešu domju tīklošanās pasākums, kuras mērķis ir saliedēt un iedrošināt visas Kurzemes jauniešu domes aktīvi darboties un sadarboties savā starpā.

Pagājušā gada vasarā 20 dažādās vietās visā Latvijā Eiropas Jaunatnes Dialoga (EJD) vēstnieki organizēja konsultācijas ar jauniešiem. Jaunieši secināja, lai izvairītos no jauniešu maldināšanas jeb youthwashing, vislabāk to var panākt jauniešiem līdzdarbojoties un iesaistoties politikas veidošanā, kā arī ļaut jauniešiem būt atbildīgiem par jauniešu ideju īstenošanu, ko var panākt veidojot aktīvas jauniešu domes katrā pašvaldībā.

EJD Kurzemes reģiona jaunieši no 2022. gada rudens visā Kurzemē apzināja jau esošās, kā arī tika sperti soļi jaunu jauniešu domju veidošanā.

Aktivitāti organizē EJD Kurzemes reģiona vēstnieki sadarbībā ar "Baltijas reģionālo fondu" Izglītības un zinātnes ministrijas projekta "Eiropas Jaunatnes dialoga īstenošana Latvijā 2022-2024" tiek līdzfinansēts no Eiropas Komisijas.

Atpakaļ
Piesakies jaunumiem
The subscriber's email address.

IESAISTIES.

APMEKLĒ.

PASTĀSTI.

Valsts jaunatnes programma Izglītības un zinātnes ministrija

LR Izglītības un zinātnes ministrija
Politikas iniciatīvu un attīstības departaments
Vaļņu iela 2, Rīga, LV-1050
jaunatneslietas@izm.gov.lv

SOFTIKOM