Latvijas Jauniešu galvaspilsēta 2024 - Kā tu patiesībā jūties?

Latvijas Jauniešu galvaspilsēta 2024 - Kā tu patiesībā jūties?

GoogleMaps
30. Marts
11.30 -  17.00

30. martā notiks pasākums, kura ietvaros apmeklētājiem būs iespēja saprast un apzināties savas fiziskās un mentālās veselības stāvokli un gūt informāciju par to, kādi soļi jāsper un kur var vērsties tad, ja novēro veselības problēmas (mentālas, fiziskas, psihosomatiskas...) gan sevī, gan citos. Visa pasākuma laikā, šī nozīmīgā tēma tiks skaidrota caur dažādiem uzdevumiem un aktivitātēm, tādejādi ļaujot iedziļināties un aizdomāties par savu veslību.

Pasākuma pirmajā daļa būs orientēšanās Līvānos, pa grīvas mežu. Līvānu novada jauniešu domes pārstāves, Ieva Birzāka un Evelīna Žanete Švirkste būs sagatavojušas visiem dalībniekiem orientēšanās kartes ar dažādiem uzdevumiem un šķēršļiem. Orientēšanās laikā dalībnieki ne tikai uzzinās vairāk par fizisko veselību, dažādām sportiskām aktivitātēm, bet arī varēs nedaudz sajust sacensību garu, sacenšoties ar citām komandām. Orientēšanās pasākumā tiek aicināti piedalīties visi – jaunieši, bērni, ģimenes, radi, draugi un paziņas.

Pasākuma otrajā daļā (ar vecuma ierobežojumu no 13 gadu vecuma) būs iespēja tikties ar izaugsmes studijas "PŪCES ASTE" radītāju & vadītāju Ritu Stafecku. Rita vadīs nodarbību “Emociju garderobe” un pastāstīs vairāk par mentālās veselības nozīmi, rīcības plānu situācijās, kad emocijas ņem virsroku, un daudz ko citu interesantu.

Sekojat līdzi laikapstākļiem, un izvēlaties apģērbu pasākuma dienā, atbilstoši tiem.

Pasākuma otrajā daļā “Emociju garderobe” būs nepieciešami ērti maiņas apavi vai zeķes.

Kas jāņem vērā par pasākuma norisi:

Reģistrācija pasākumam: no 11:30 Grīvas aktīvās atpūtas parka stāvlaukumā

Orientēšanās: Grīvas mežā no 12:00

Pasākuma otrā daļa “Emociju garderobe”: MJIC Kvartālā (Lāčplēša ielā 28, Līvāni), plkst. 14:00 (vecuma ierobežojums 13+)

 

kā tu patiesībā jūties livani.png

Dalīties:
Share icon
Atpakaļ
Piesakies jaunumiem
The subscriber's email address.

IESAISTIES.

APMEKLĒ.

PASTĀSTI.

Valsts jaunatnes programma Izglītības un zinātnes ministrija

LR Izglītības un zinātnes ministrija
Politikas iniciatīvu un attīstības departaments
Vaļņu iela 2, Rīga, LV-1050
jaunatneslietas@izm.gov.lv

SOFTIKOM