Latvijas Jauniešu galvaspilsēta 2024 - Līvānu novads: Jauniešu domju saiets 2024

Latvijas Jauniešu galvaspilsēta 2024 - Līvānu novads: Jauniešu domju saiets 2024

GoogleMaps
15. Jūnijs -  16. Jūnijs
10.00 -  18.00

Š. g. 15. -16. jūnijā Latvijas jauniešu galvaspilsētā 2024 - Līvānu novadā notiks sadarbības un tīklošanās pasākums "Jauniešu domju saiets 2024", kura ietvaros tiek aicinātas visas Latvijas jauniešu domes pieteikt savu dalību un divas dienas pavadīt fantastiskā vietā pie dabas - Turku saieta namā, Līvānu novadā.

Pasākums tiek organizēts ar mērķi motivēt Latvijas novadu jauniešu domju pārstāvjus gūt informāciju par citu jauniešu domju darbību un izaicinājumiem, veicināt tīklošanos un savstarpēju sadarbību nākotnē, kā arī vēl daudz ko citu. Pasākumā satiksies Latvijas jauniešu domju pārstāvji kopā ar koordinatoriem, veidos jaunus kontaktus un apzinās kopējo Latvijas jauniešu domju struktūru, darbību, mērķus, tostarp arī problēmas un izaicinājumus, kā arī labi pavadīs laiku, saliedējoties un izceļot mūsdienās tik aktuālo tēmu - iekļaušana.

No katras jauniešu domes tiek aicināti 3-4 jaunieši kopā ar viņu koordinatoru, nepieciešams aizpildīt veidlapu, kas atrodama šeit. Pieteikšanās līdz 31. maijam.

jauniešu_domju_(7).png

Dalīties:
Share icon
Atpakaļ
Piesakies jaunumiem
The subscriber's email address.

IESAISTIES.

APMEKLĒ.

PASTĀSTI.

Valsts jaunatnes programma Izglītības un zinātnes ministrija

LR Izglītības un zinātnes ministrija
Politikas iniciatīvu un attīstības departaments
Vaļņu iela 2, Rīga, LV-1050
jaunatneslietas@izm.gov.lv

SOFTIKOM