Semināri projektu iesniedzējiem Valsts programmas 2019.gadam atklātajos projektu konkursos

Semināri projektu iesniedzējiem Valsts programmas 2019.gadam atklātajos projektu konkursos

Viesnīca “Rixwell Konventa sēta”
22. Marts
11.00 -  16.00

Vēl tikai līdz 20. martam jaunatnes lietu speciālisti un citi, kas dažādās Latvijas pašvaldībās ikdienā strādā jaunatnes jomā, aicināti pieteikties uz Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras (JSPA) organizēto bezmaksas informatīvo semināru par Izglītības un zinātnes ministrijas Jaunatnes politikas valsts programmas 2019. gadam izsludināto projektu konkursu “Atbalsts darba ar jaunatni sistēmas izveidei un attīstībai vietējā līmenī”.

Informatīvajā seminārā varēs vairāk uzzināt par projekta konkursa nosacījumiem. Tas notiks 22. martā no plkst. 11.00 līdz plkst. 16.00, viesnīcā “Rixwell Konventa sēta” (Kalēju ielā 9/11, Rīgā). Pieteikšanās semināram iespējama līdz 20. marta plkst. 12.00, tiešsaistē http://bit.ly/2F53IUG.

Projekta konkursa mērķis - atbalstīt līdz 10 pašvaldību projektus, kas paredzēti plānveida darba ar jaunatni sistēmas izveidei un attīstībai vietējā līmenī. Vienam projektam maksimāli pieejamais finansējums – 3500 eiro.

Projektu pieteikumu konkursa termiņš – 10. aprīlis. Plašāk par projekta konkursu un tā nosacījumiem – www.jaunatne.gov.lv.

Dalīties:
Share icon
Atpakaļ
Piesakies jaunumiem
The subscriber's email address.

IESAISTIES.

APMEKLĒ.

PASTĀSTI.

Valsts jaunatnes programma Izglītības un zinātnes ministrija

LR Izglītības un zinātnes ministrija
Politikas iniciatīvu un attīstības departaments
Vaļņu iela 2, Rīga, LV-1050
jaunatneslietas@izm.gov.lv

SOFTIKOM